Çorum Yorgan Yıkama

Çorum Yorgan Yıkama, yorganlarınızı bir telefonunuzla evinizden alarak, yün yorganlarınızı ve elyaf yorganlarınızı özel yorgan yıkama makinelerinde kusursuz temizliğe ulaşana kadar tertemiz yıkar.

 

Yorganlarınızı Nasıl Yıkıyoruz ?

Çorum’da yorgan yıkama işlemini profesyonel makinelerle yapan tek firma olma özelliğini taşıyoruz. Yorganlarınız özel yorgan yıkama fabrikamızda TEK olarak yıkıyoruz başka hiç kimsenin yorganı sizinkiyle temas etmiyor.

 

1. Aşama
Yorgan Leke Kontrol

Yorganlarınız Çorum yorgan yıkama fabrikamıza geldiğinde önce tür ve çeşidine göre ayrılır. Daha sonra yorgan üzerinde ne gibi lekeler olduğu tespit edilerek yorgan leke çıkarma işlemi uygulanır. Bu işlem sayesinde yorganınızın derinlerine işlemiş olan inatçı lekeler önceden tespit edilerek yorganınızda ki leke üzerine özel kimyasallar dökülerek lekenin çözülmesi sağlanır.

Etiketleme ve Ölçülendirme
Halıları Cinslerine Göre Ayırma
Çorum Yorgan Yıkama Leke Kontrol
Gözden Kaçamazlar

Yorganlarınızın leke kontrolü baştan sonra tarama ile önlü arkalı yapılmaktadır.

Çorum Yorgan Yıkama
Tüm Detaylarıyla Halı Temizleme

Ön yıkama sistemi ile yorganlarınız önce kaba kirinden arınacaktır.

2. Aşama
Yorgan Ön Yıkama

Leke kontrol işlemi tamamlandıktan sonra, yorganlarınız ana yıkama işlemine alınmadan önce ön yıkama ile tüm kaba kir, toz ve sıvılardan arındırılmak üzere ön yıkama işlemine alınarak yıkanır. Ön yıkama işlemi tamamlandıktan sonra tekrar kontrol birimi tarafından yorganınız da leke olup olmadığı kontrol edilir eğer varsa tekrar Çorum yorgan yıkama tarafından ikinci bir yıkamaya tabi tutulur.

Leke ve Kirlerden Arındırma
400 Litre Temiz Suyla Yıkama

2. Aşama
Yorgan Ana Yıkama

Yorganlarınız diğer işlemlerde olduğu gibi yine tek olarak ana yıkama ünitesine alınır. Yorganlarınızın tek olarak yıkanması başka hiç bir yorganın kirli suyunun sizin yorganınızla temas etmemesini sağlar. Bu sistem Çorum’da Sadece Çorum Star Halı Yıkama Fabrikamızda mevcuttur. Yaklaşık 2 saat boyunca süren ana yıkama işleminden sonra cinsine göre 1600/1800 devirli sıkma programında yorganlarınız suyundan arındırılır.

Antialerjik Deterjan
Derinlemesine Durulama
Çorum Yorgan Ana Yıkama
Antibakteriyel Yıkama

Yorganlarınızı tüm alerjen maddelerden arındırarak yıkıyoruz.

Yorgan Kurutma
Yorgan Kurutma Sistemi

Yorganlarınızı özel kurutma makinelerinde tekli olarak kurutuyoruz.

4. Aşama
Yorgan Kurutma

% 100 Nemden Arındırma
Paketleme ve Teslimat
Online Halı Yıkama
Halılarınızı hemen yıkatmak için formu doldurmanız yeterli.

Çorum Halı yıkama telefon numaralarımız üzerinden bizi arayarak  7/24 yorganlarınızı yıkatabilirsiniz. 

Yorgan Yıkama Müşteri Yorumları

Firmamıza daha önce halılarını, yorganlarını ve battaniyelerini yıkatan yüzlerce müşterimizin yorumlarını sizin için yayınlıyoruz. Müşteri yorumları web sayfamızı ziyaret ederek firmamız hakkında ön bilgiye kavuşabilirsiniz.

Star Halı yıkama Yorumları

Yorganlarım sararmıştı ve lekelerden dolayı beni çok rahatsız ediyordu. Yıkattım tüm sararmalardan kurtuldum. Teşekkürler Çorum Yorgan Yıkama

5/5
Esra Özbek
Star Halı yıkama Yorumları

Yün yorganlarımı uzun yıllardır kullanmıyordum dura dura artık tuhaf bir koku oluşmuştu. Artık mis gibi kokuyor.

5/5
Dilara Karakurt

Yorganlarınızın yıkanma süreleri cinlerine göre değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda kuruma süreleri de cinslerine göre değişiklik göstermektedir.  Standart olarak elyaf yorganlarınızın yıkanma süresi yaklaşık olarak 240 dakikadır yani 4 saatlik bir zaman dilimidir. Yıkama işlemi biten elyaf yorganlar kurutma makineleri aracılığı ile kurutma işlemine alınır bu işlem de yaklaşık olarak 180 dakika 3 saat sürmektedir. Yün yorganlarda yıkama süresi 5 saate kadar çıkabilmektedir. Aynı zamanda kurutma süresi de 4 saate kadar çıkmaktadır.

 • Yün yorganlarınızı ve elyaf yorganlarınızı 24 saat içerisinde yıkayıp evinize teslim ediyoruz.

Çorum Yorgan Yıkama

Yorgan yıkama işlemi için Çorum star halı yıkama tesislerinde kurulan Yorgan yıkama ünitesi yorganlarınızı maximum hijyene ulaştırmak için kurulmuştur. Yorganlarınız cinslerine göre özel yorgan yıkama deterjanları ile ortalama 300 litre temiz su kullanılarak yıkanmaktadır. Bu sayede yorganlarınız tam temizlenmiş ve durulanmış oluyor. Özel 150 kiloluk kurutma makineleri aracılığı ile en ufak nem dahi kalmayacak şekilde kurulanmaktadır. Bu sayede yorganlarınızın temizliğini sağlıyoruz.

Yorganlarınızı evinizden ÜCRETSİZ servis aracımızla gelerek alıyoruz. Yorganlarınızı yıkadıktan sonra tekrar kapınıza kadar ÜCRETSİZ teslim ediyoruz. Ödeme işlemini de bu aşamada yapıyorsunuz.

Ödeme seçeneklerimiz
 1. Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme
 2. Kapıda Nakit Ödeme
 3. Havale Yöntemi ile Ödeme
 4. EFT Yöntemi ile Ödeme
Yorgan CinsiYıkama Fiyatı (m2)
Yün Yorgan44,90 ₺
Elyaf Yorgan39,90 ₺

Diğer hizmetlerimizin fiyatlarını görmek için Fiyat Listesi bağlantısını takip ediniz.

Çorum il sınırları içerisinde bulunan tüm mahallelere Yorgan yıkama hizmeti vermekteyiz.

 • Çorum Merkez
 • Bahçelievler Mahallesi
 • Buharaevler Mahallesi
 • Çepni Mahallesi
 • Çöplü Mahallesi
 • Gülabibey Mahallesi
 • Kale Mahallesi
 • Karakeçili Mahallesi
 • Kunduzhan Mahallesi
 • Mimarsinan Mahallesi
 • Üçdutlar Mahallesi
 • Ulukavak Mahallesi
 • Yavruturna Mahallesi
 • Yeniyol Mahallesi

Çorum Yorgan Yıkama