Halı Yıkama Videoları

Cinslerine göre yıkadığımız halılara ait halı yıkama videolarını inceleyerek halılarınızı nasıl yıkadığımızı görebilirsiniz. Çorum’un en profesyonel ve temiz halı yıkama fabrikasına hoş geldiniz.

Çorum Star Halı Yıkama
Gururla Sunar

Çorum’un en profesyonel halı yıkama tesisi olan Çorum Star Halı Yıkama Fabrikasında halılarınızın cinslerine ve modellerine göre nasıl detaylı olarak yıkandığını gözlerinizle görün. 

Videoyu oynat

Bünyan Halısı Yıkama

Kayseri ilimizin Bünyan ilçesinde üretilen halılara verilen isimdir. Bünyan halıları ince ve zarif desenleri, kaliteli ipliği ve birbirlerine uyum sağlayan desenleri ile Bünyan Halısı Türk Halıcılığının en önemli temsilcisidir. Çorum Star Halı Yıkama bünyan halılarınızı profesyonel olarak yıkamatadır.

Afgan Halısı Yıkama

Afgan halısı; saf yünden el dokuması ile işlenen halılardır. Özellikle koyu renkleri ve bordo rengi veren, kök boyalarının kullanılmasıyla birlikte, halıda parlak ve yumuşak bir görünüm elde edilir. Kök boyaları kullanıldığı için afgan halısı yıkanırken çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Parlak bir görünüme sahip olan afgan halıları hatalı yıkama sonucu boya bırakma özelliğine sahiptir. Afgan halılarınızı Çorum Star Halı Yıkama Firmamızda Güvenle yıkatabilirsiniz.

Afgan Halısı Yıkama Videosu
Videoyu oynat
Videoyu oynat

Bambu Halı Yıkama

Bambu halı yumuşak dokusu ve parlak görüntüsü nedeniyle bambu ipek halı olarak da bilinmektedir. Bambu halılar doğallığı ile bilinen bir elyaf çeşidi olan bambu ipliği ile dokunurlar. Çorum Star Halı Yıkama Fabrikamızda bambu halılarınızı özenle yıkıyoruz ve teslim ediyoruz.

Nepal Halısı Yıkama

Nepal halı modelleri kaliteli ipek ve yün iplikler ile dokunarak üretilmektedir. Dokuma ile yün, ipeğin birleşimi ile ortaya hem kullanışlı hem de zarif halılar çıkmaktadır. Nepal halı çeşitlerinde yün ve ipek kullanıldığı için halılar ilk gün ki güzelliğini ve rengini asla kaybetmemesi için yıkanması sırasında dikkat edilmelidir. Çorum Star Halı Yıkama nepal halılarınızı garantili olarak yıkamaktadır.

Nepal Halısı Yıkama Videosu
Videoyu oynat
Videoyu oynat

İpek Halı Yıkama

İpek halılar da ipek kullanılarak üretilen halılardır. Aslına bakılırsa ipek halıların büyük bir çoğunluğunda dokuma aşamasında yün de kullanılır. Ancak önemli bir miktarda ipek kullanıldığından halılar ipek halı olarak isimlendirilir. Her ne kadar yün kullanımı olsada yoğun miktarda ipek kullanıldığı için yıkanması özenle yapılmalıdır. İpek halılar kolay leke tutarlar ve lekeler zor temizlenir. Çorum halı yıkama ipek halıalrınızı garantili olarak yıkamaktadır.

Çin Halısı Yıkama

İran ve Nippon düğüm teknikleri ile dokunan ince olarak kaliteli dokunan Çin halıları çözgüsünde ve atkısında ipek ipliği kullanılarak yapılır. Çin halılarınızı Çorum'un en iyi halı yıkama fabrikası olan star halı yıkama fabrikamızda itinayla yıkamaktayız.

Çin Halısı Yıkama Videosu
Videoyu oynat
Online Halı Yıkama
Halılarınızı hemen yıkatmak için formu doldurmanız yeterli.

Çorum Halı yıkama telefon numaralarımız üzerinden bizi arayarak  7/24 halılarınızı yıkatabilirsiniz.